Главен Готвач

Комплекс "Аргищ Партез", намиращ се на Златни пясъци, търси да назначи Главен готвач

Основни задължения:

- Организира и координира работата в кухнята;
- Организира и участва в производството на собствена готварска продукция;
- Спазва утвърдената технология за производство на готварска продукция и рецептите за състава, количеството и качеството на влаганите продукти;
- Контролира готвачите и кухненските работници за изпълнение на определените менюта;
- Следи за правилното използване и поддържане на оборудването и инвентара и за санитарно-хигиенното състояние на помещенията;
- Отговаря за количеството и качеството на вложените продукти и
подправки и съответствието им на установените рецептури;
- Носи отговорност за вреди от рекламации за некачествена готварска продукция и за липси на продукти и подправки;
- Извършва производствен инструктаж на работниците в кухнята;
- Изпълнява и други конкретни възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания за заемане на длъжността:

- Образование: средно по технология на храненето;
- Професионален опит: над 2 години трудов стаж по специалността;
- Работа с компютър и владеене говоримо на английски език, руски език се счита за предимство;

- Познаване на:
- нормативните актове и вътрешните инструкции, свързани с организацията и технологията на готварското производство;
- хигиенно-санитарните изисквания при производство на готварска продукция;
- нормативните изисквания за охрана на труда и противопожарната безопасност при работа в кухнята;
- компютърните и други автоматизирани системи за рецептури и други нормативи за влагане на продукти и подправки за готварска продукция.

 Длъжността е пряко подчинена на управителя на ресторанта.
 При изпълнение на длъжността се осъществяват организационни връзки и взаимоотношения с кухненския персонал и с клиенти по тяхно искане.

Ние предлагаме:

- Атрактивно заплащане
- Трудов договор и осигуровки
- Отлични условия за работа

Ако проявявате интерес, изпратете своето CV и актуална снимка.
С одобрените по документи кандидати ще се свържем за насрочване дата за интервю.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

22.05.2018

Организация:

Аргищ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Аргищ ООД може да получите ТУК