Камериерка

Обзор Бийч Резорт Вакейшън" ЕООД е международна компания, базирана във Варна, работеща в сферата на управление на хотелски комплекси по Черноморието.

За сезон-лято 2018 обявява свободни позиции за следната длъжност: Етажен/на камериер/ка

Вашите отговорности:

• Поддържа хигиената в определените помещения.
• Подменя постелъчното бельо, хавлии и посуда при нужда.
• Зарежда с хигиенни материали и рекламно-информационни брошури.
• Следи за изправността на Ел. и ВиК системите, електрическите уреди,липси на инвентар.
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
• Отговаря за качеството на хигиената и нивото на обслужване .
• Носи отговорност при настъпили вреди от несвоевременно информиране за липси в инвентара на обслужваните помещения.

Нашите очаквания:

• Професионален опит не е задължителен
• Работа в екип

Ние предлагаме:

• Встъпително обучение
• Много добро възнаграждение
• Храна по време на работа
• Възможност за професионална изява
• Настаняване или транспорт за сметка на работодателя*

* осигуряват се в зависимост от местоживеенето

Ако това предложение Ви заинтригува, моля изпратете автобиография с актуална снимка, като указвате Ref No на длъжността, за която кандидатствате.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Специални умения:
Нашите очаквания: • Професионален опит може и с малък опит,преминава се обучение

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Гр. Търговище, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Разград, Гр. Плевен, Гр. Ловеч, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Видин

Дата:

19.04.2018

Организация:

Обзор Бийч Резорт Вакейшън ЕООД

Повече информация за Обзор Бийч Резорт Вакейшън ЕООД може да получите ТУК