Камериер/ка

Рейдиоактив Интернешънал Рикрутмънт е компания, занимаваща се с международен подбор на кадри за клиенти, както в България, така и чужбина. Ние сме екип от професионалисти, обединени от общата цел да предоставим на своите кандидати за работа разнообразен набор от предложения и нови хоризонти за професионално развитие в редица страни по света.

В момента търсим да назначим Камериер/ка за наш клиент – 5* хотел в град София.

Изисквания:

• Опит на подобен тип позиция – мин. 2 години;
• Спазване на високи фирмени стандарти;
• Организираност и мотивираност за работа;
• Комуникативност и учтивост;
• Дискретност и отговорност.

Задължения:

• Почистване на стаи и общи помещения;
• Зареждане с хигиенни материали;
• Подготвяне на необходимите материали за работа.

Нашият клиент предлага:

• Работно време на смени;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Добър социален пакет;
• Комуникативно работно място;
• Работа в сплотен екип.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че сте подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата актуална Автобиография. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички предоставени от вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. (Рейдиоактив Интернешънъл Рекрутмънт ЕООД – рег. No. 2198/12.01.2017).

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. София

гр. София 1407 район р-н Лозенец Черни връх No 47А, вх. 3, сграда Сивен

Дата:

24.04.2018

Организация:

Radioactive International Recruitment

Повече информация за Radioactive International Recruitment може да получите ТУК