Продавач в бистро

Описание

Описание и изисквания:
ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
1. Налива напитки и сокове и приготвя сандвичи.
2. Работи с кафе-машината, тостерите и другото оборудване на бюфета.
3. Прибира прибори и посуда от масите в бюфета.
4. Спазва санитарно-хигиенните норми и правила и грамажа на продаваните напитки и закуски.
5. Дава заявки за доставка на напитки и други стоки, продавани в бюфета.
6. Работи с касовия апарат, приема суми и връща ресто с касова бележка.
7. Води ежедневна отчетност на продадените напитки и стоки по асортимент и за направения оборот.
8. Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ, ПРИСЪЩИ ЗА ДЛЪЖНОСТТА
1. Отговаря за грамажа на продаваните напитки и храна и за хигиената.
2. Носи отговорност за констатирани липси на напитки и други стоки, заприходени в бюфета.

ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
1. Трябва да знае:
а) нормативните актове и стандартите на получаваните стоки;
б) реда и изискванията за извършване на приемане и отчитане на стоки;
в) нормативните изисквания за съхраняване на стоките в бюфета;
г) компютърните и други автоматизирани системи за извършване на касова дейност при продажба на стоки.

V. ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
1. Образование: средно.
2. Друга квалификация: работа с касов апарат.
3. Професионален опит: над 1 година трудов стаж по специалността, а при липса на такъв - трудов договор със срок за изпитване

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Банско, ул. България 37

Дата:

12.05.2018

Организация:

Рестро Сървис

Детайли за организацията:

Повече информация за Рестро Сървис може да получите ТУК