Пицар

Комплекс "Аргищ Партез", намиращ се в к.к.Златни Пясъци, набира служител за позиция - Пицар.

Изисквания:

- Подходящо образование и квалификация.
- Опит на подобна позиция.
- Отговорност и коректност.
- Комуникативност и умения за работа в екип.
- Готовност и желание да се обучава съгласно изискванията и стандартите на фирмата.
- Енергичност и организираност.
- Мотивация и сериозно отношение към работата.

Отговорности:
- Отговорен за приготвянето на пици от най-високо качество.
- Придържа се към всички здравни изисквания, изисквания за безопасност и/или друга съответстваща нормативна уредба, както и към стандартите, политиките и процедурите на фирмата.
- Контролира срока на годност на всички използвани продукти.
- Съхранява подходящо неизползваните продукти с цел поддържане на качеството и намаляване на брака.
- Работи в тясно сътрудничество с целият екип, с цел гарантиране на точното приготвяне и време за сервиране, както и поддържането на постоянно качество.
- Следи за спазването на съответните хигиенни и санитарни норми и изискванията за безопасност.
- Попълва заявки за поръчки,съобразно обхвата на пълномощията си и предава за проверка и одобрение на оторизираните за това лица.

Ако проявявате интерес, изпратете своето CV и актуална снимка.
С одобрените по документи кандидати ще се свържем за насрочване дата за интервю.

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма, освен за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2500 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

23.05.2018

Организация:

Аргищ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Аргищ ООД може да получите ТУК