Камериер

Компания във Великобритания търси да наеме следните специалисти:
- двойка момче и момиче, като камериери за почистване на къщи за гости на о-в Tresco, който се намира в Isles Scilly, на 28 мили южно от брега на Великобритания.
- заплащане минимално 7.80 £ на час.

Задълженията към кандидатите са:
- Почистване на къщите за гости на висок стандарт (5 звезди)
- Подмяна на спалното бельо и изпращането му в Депо за почистване
- Проверка на инвентара във всяка къща преди настаняване на нови гости
- Докладване към Отдел поддръжка, ако им е повреден електроуред или инвентара
- Помощ при почистването на различни части от острова, вкл. регистратурата

Това, което предлага Островът е уникална възможност, тъй като разполага с прекрасни плажове, уникални гледки и залези.
На всеки служител се осигурява безплатен достъп до къмпинг оборудването, за да може да има възможност за забавления в свободното си време.

Заплащането е съобразено с нивата на заплати във Великобритания, при 8 часов работен ден - минимално 7.80 £ на час
Повече за Острова може да намерите и на официалния сайт

Всеки служител получава възможност за безплатно използване на съоръженията на острова - включително и каяк.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Работа в чужбина

Държава:

Друга държава

Населено място:

Гр. Tresco

Адрес:

danielapehlivanova@abv.bg

Дата:

21.06.2018

Организация:

Tresco Estate

Детайли за организацията:

Повече информация за Tresco Estate може да получите ТУК