Шофьор - доставчик на газови бутилки

Описание

Описание и изисквания:

- Чиста шофьорска книжка кат. B или кат. С
- Валидно ADR удостоверение е с предимство. Ако нямате, фирмата ще организира курсове за придобиване на необходимото ниво.
- Чувство за отговорност, организираност, експедитивност, умения за работа в екип, лоялност и коректност към работодателя и клиентите на фирмата.
- Опит като шофьор-доставчик и образование ,свързано с поддръжката на МПС са предимство.
- Лично отношение и обслужване към клиентите.

Задължения:

1. Доставя бутилки с пропан - бутан до клиенти в град София и района, с предварителни заявки , като следва график и маршрут за доставка в определен район.
2. Поддържа професионални отношения с клиенти и колеги.
3. Следи стриктно работния процес при доставката на стоки и връщането на паричните потоци от клиенти.

Фирмата предлага :

1. Трудов договор
2. Брутно трудово възнаграждение - 1200 лв.
3. Служебен телефон.
4. Лоялност и коректност, реална възможност за предизвикателна и перспективна работа.
5. Първоначално и съпътстващо обучение
6. Дългосрочна ангажираност и коректност към служителите.

7. Почивен ден - Събота и Неделя или Неделя и Понеделник

Ако искате да станете част от нашият екип,моля изпратете CV и актуална снимка и ние ще се свържем с вас.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.
Кандидатите одобрени по документи,ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 0 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Дата:

20.06.2018

Организация:

Синергон траснпорт ЕООД

Повече информация за Синергон траснпорт ЕООД може да получите ТУК