Готвач/ка и помощник готвач/ка - без предишен опит Happy Bar&Grill,

Верига ресторанти „Happy Bar & Grill” съчетават американския опит в ресторантския мениджмънт, българските предпочитания към вкуса на храната, уюутната атмосфера и перфектно обслужване.

Към днешна дата Компанията управлява и развива седем бранда –“Happy Bar & Grill”; „SASA”; „Captain Cook”; “Candy Club”; “Rezzo”. За 24 години опит имаме 30 ресторанта в България и два в Барселона (Испания).

Приятелската атмосфера, въвеждащото обучение, множеството мотивационни програми и винаги навременното заплащане привличат повече от три хиляди служители към нашето голямо „Хепи семейство”.

Готвач/ка и помощник готвач/ка - без предишен опит Happy Bar&Grill

Задължения:

Осигурява качествена и навреме издадена храна, спазвайки вътрешно фирмените стандарти и инструкции;
Отговаря за правилното съхранение и срок на годност на продуктите;
Отговаря за правилното приготвяне на храната, като стриктно спазва стандарта за приготвяне и издаване на храна;
Отлично познава състава, начина и времето на приготвяне на ястията, както и външния им вид;
Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята;
Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място;
Спазва Правилника за вътрешния ред.

Нашето предложение:

Фирмено обучение;
Работа на смени;
Атрактивно и редовно заплащане, според личните Ви резултати;
Работа в реална и динамична среда, сред млад екип;
60% намаление на храната в ресторанта;
Възможност за развитие.

Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр. Варна, бул Цар. Освободител 25

Дата:

13.07.2018

Организация:

Happy Bar & Grill

Детайли за организацията:

Повече информация за Happy Bar & Grill може да получите ТУК