Tехнически секретар

Описание

Основни задължения:
1. Oбработка на текуща информация.
2. Изготвяне на справки свързани с дейността.
3. Оформяне на документи за туристически пътувания.
4. Приемане на входящи обаждания и предоставяне на информация, записване и предаване на съобщения.
5. Обработка на кореспонденция.
6. Участие в организацията на туристически пътувания и фирмени мероприятия.
7. Пътуване с групите като представител на фирмата /при необходимост/.
Изисквания:
1. Компютърна грамотност - Офис пакет – много добро ниво:
- Excel - работа с функции за обработка на бази данни;
- Word - обработка и оформяне на документи;
- Internet - email, търсене на информация, свързана с работата.
2. Образование – средно или висше.
3. Отговорност и внимание към детайлите.
4. Познаване на основни туристически дестинации в България.
5. Организираност и комуникативност.
6. Умения за убеждаване на клиентите и привличане на нови.
7. Готовност за динамична работа.
8. Английски език - работно ниво.
Предлагаме:
1. Трудов договор.
2. 8 часов работен ден - от понеделник до петък.
3. Месторабота в офис в центъра на Русе.
4. Добро стартово заплащане + допълнително възнаграждение.

Кандидатстването става по ел. поща чрез подаване на автобиография с актуална снимка.

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Личните данни, които доброволно предоставяте се обработват в съответствие с всички приложими закони, нормативни актове и действащи стандарти и ще бъдат използвани само за целите за осъществяване на подбор.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Русе

Дата:

25.07.2018

Организация:

ТА"ЙЕКА`91"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ТА"ЙЕКА`91"ООД може да получите ТУК