Консултант - клиенти с европейски езици- София

Описание

Основни задължения за позицията:
Да управлявате и разрешавате различни клиентски проблеми по телефон, чат, имейл;
Да координирате и отговаряте за различни казуси и задачи свързани с клиентите на компанията;
Да работите в динамична корпоративна среда с изисквания към детайлите и изградени процеси на работа.

Изисквания:
Отлично владеене на някой от следните езици: Немски, Италиански, Испански, Унгарски, Френски, Шведски, Холандски или Полски език;
Работно ниво на английски език;
Добра компютърна грамотност;
Отлични комуникативни умения.

Ние ще Ви предложим:
Мотивиращо заплащане + достижими бонуси;
Богат социален пакет - ваучери за храна, спортна карта, храна в офиса, повече платен отпуск, тиймбилдинги и др.;
Възможност за развитие в рамките на цялата компания;
Работа в международна компания, която цени служителите си;
Модерна офис среда и комуникативна локация в близост до метро.

Изисквания към кандидата

Английски език, Немски език, Френски език, Испански език, Италиански език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 3500 лева на месец

Категория:

Бизнес /консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

15.11.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК