Рецепционист

Описание

Емералд Хоспиталити ООД търси да наеме рецепционист/ка
Основни задължения:
- Посреща, обработва данни, регистрира и изпраща гостите на комплекса.
- Изпълнява текущите задачи на рецепция, осигурявайки качествено обслужване на гостите в съответствие с утвърдените корпоративни стандарти.
- Предоставя компетентна информация на гостите за предлаганите в комплекса основни и допълнителни услуги .
- Обработва плащания, отговаря за касовата наличност и отчетността на рецепция.
- Организиране и съхраняване на документи, по реда и начина зададен от ръководството.

Нашите изисквания:

- Задължително владеене на руски език на добро ниво; опит на същата или подобна позиция е предимство.
-Опит с хотелски софтуер «Опера» е предимство;

- Умения за работа в екип, способност за създаване и поддържане на добри служебни взаимоотношения.
- Компютърна грамотност и основни умения за работа с офис-техника.

Ние предлагаме:
-Възможност за преминаване на постоянен трудов договор;
-Възможност за кариерно развитие в структурата на предприятието;
- Конкурентно възнаграждение и социални осигуровки;
- Редовно изплащане на трудовите възнаграждения;
- Осигурен транспорт ;
- Работа в динамична среда с утвърдени корпоративни стандарти.

Ако проявявате интерес към обявената позиция, моля изпратете вашата автобиография с телефон за връзка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат
поканени на интервю.

Предоставените от вас данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД с гарантирана конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

28.08.2018

Организация:

Емералд Хоспиталити ООД

Повече информация за Емералд Хоспиталити ООД може да получите ТУК