Камериер/ка общи части

Четиризвездният хотел Даунтаун в гр. София търси да назначи служител на длъжност Камериер/ка за почистване на общи части.

Основните изисквания и отговорности за заемане на длъжността са:
- Почистване на общите помещения на хотела като фоайе, конферентни зали, ресторант, офиси и други
- Умения за работа в екип
- Опитът на подобна позиция ще се счита за предимство

От своя страна ние предлагаме:
- Работа на смени (пет дни в седмицата)
- Трудов договор с реални осигуровки
- Безплатно изхранване и униформа
- Работа в престижен хотел и млад колектив

Ако обявената позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография с актуална снимка или на място: хотел Даунтаун, София, бул. В. Левски 27.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. София

Дата:

04.09.2018

Организация:

Перла Турист Инвест ЕАД

Повече информация за Перла Турист Инвест ЕАД може да получите ТУК