Помощник Главеч готвач

Мусака бар е място, където споделяме любовта си към магията на вкусната домашна храна. Мусака бар означава добро качество на добра цена, неповторим вкус, винаги прясна храна, уют и добро обслужване.
Нашата цел е да бъдем лидери в нашия бранш, готови сме да експериментираме и имаме желание да разширяваме дейността си.

Защо ние сме специални? Приятна и топла работна атмосфера, коректно отношение спрямо служителите, много добри условия на труд и отлично заплащане.

Спешно търсим да присъединим към нашия екип амбициозна, креативна и сериозна личност.

Основни задължения:
- участва в организирането и координирането на работата в кухнята
- организира и приготвя собствена готварска продукция
- следи за правилното използване на оборудването и инвентара
- изпълнява конкретни задачи дадени от Главния готвач
- поддържане на чистота и ред в кухнята

Изисквания към кандидатите:
- предишен опит в областта
- отговорност и коректност
- умения за комуникативност и работа в екип
- позитивна нагласа
- желание за развитие

Нашето предложение:
- динамична работна среда
- позитивен и сплотен екип
- работа в съвременна професионално оборудвана кухня
- трудов договор

Можете да кандидатствате, като изпратите своя актуална автобиография и снимка

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю за работа. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Дата:

17.09.2018

Организация:

Фрутерия

Детайли за организацията:

Повече информация за Фрутерия може да получите ТУК