СПЕЦИАЛИСТ РЕЗЕРВАЦИИ

ЕТОН АД , чиито административен офис се намира в гр. София, кв. Илиенци,
ул. Кирил Благоев 12, е компания инвеститор в областта на туризма и собственик на петзвездния хотел Грандхотел Велинград, разположен в СПА столицата на България, Велинград. Компанията управлява чрез свое дъщерно дружество и петзвездния хотелски комплекс Thassos Grand Resort, разположен на остров Тасос в Гърция.

Във връзка с разширяване на своята дейност компанията търси да назначи силно мотивиран и всеотдаен професионалист за позицията

АКО ВИЕ
• имате минимум 2 сезона опит на позиция "Администратор в хотел" и практически опит при работа с хотелска програма Fidelio;
• имате опит при изготвяне на ценови оферти и водене на кореспонденция за резервации
• отлично владеете английски език, като владеенето на втори чужд език гръцки или немски е предимство;
• притежавате творческо мислене при изпълнение на своите текущи задължения, както и стремеж към постигане на поставените цели;
• ако сте енергични, отговорни и с умения за работа в екип

то нашето предложение ще Ви заинтригува

Вашите основни задължения и отговорности ще включват следното:
• работа с резервационни онлайн системи и техните софтуерни програми
• работа с хотелска резервационна програма Fidelio и системна актуализация на резервациите
• участие в осъществяването на маркетинговата дейност на хотела
• мониторинг на пазара - анализ на конкуренти, продукти, цени, активност и др.
• създаване и осъществяване на контакти с настоящи и бъдещи клиенти;
• изпълнение и на други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Компанията предлага
•работа на постоянен трудов договор с пълен размер на осигуровки;
•работа в динамична среда на пълен работен ден;
•дългосрочна реализация;
Ако нашето предложение Ви интересува, изпратете своя автобиография.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Шумака 16

Дата:

05.10.2018

Организация:

ЕТОН АД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕТОН АД може да получите ТУК