Управител на ресторант- Варна

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш дългогодишен партньор, заведение за хранене във Варна, търсим отговорен, организиран и мотивиран:

УПРАВИТЕЛ НА РЕСТОРАНТ

Отговорности:

∙ Организира и координира цялостно работата в ресторанта;
∙ Съблюдава работните графици на персонала;
∙ Комуникира с доставчици на храни и напитки;
∙ Представя ресторанта по най-добрия начин пред клиентите и отговаря за качеството на предлаганите храни и напитки;
∙ Ръководи финансовата отчетност на ресторанта и следи за правилното й водене и своевременно отчитане;
∙ Извършва ревизии на наличните продукти и напитки;
∙ Организира, ръководи и отговаря за воденето на цялата документация в ресторанта;
∙ Контролира спазването на изискванията за работа с касовите апарати и издаваните касови
бележки.

Изисквания:

∙ Опит като управител на ресторант минимум 2 години;
∙ Отлични комуникативни и организационни способности;
∙ Амбиция, мотивация и лидерски умения;
∙ Висока работна дисциплина;
∙ Компютърна грамотност;

Компанията предлага:

∙ Конкурентно възнаграждение;
∙ Въвеждащо обучение;
∙ Работа в сплотен екип от професионалисти;
∙ Приятна работна атмосфера с модерно оборудване.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и Вашите умения и опит отговарят на нашите изисквания, моля изпратете своята автобиография като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция или се свържете с мен.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Поради големия брой кандидатури, които получаваме, ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2500 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

05.12.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК