Професионални танцьори

Описание

БИ АКТИВ ЕНТЪРТЕЙНМЪНТ ТЪРСИ НА НОВИ ТАЛАНТИ ЗА СЕЗОН 2019!

Обичаш да танцуваш?
Роден си да бъдеш на сцена?
Искаш да общуваш с хора?
Обичаш да се забавляваш?
Tърсим теб!

Ние - Би Актив ЕНТЪРТЕЙНМЪНТ, сме една от най-успешните и големи фирми за хотелска анимация в България! Предлагаме ти възможност да развиеш таланта си и да превърнеш хобито си в професия!

Твоите отговорности ще бъдат:
• да отговаряш за танцовите ни представления
• да се изявяваш на сцена
• да покажеш креативност и отговорно отношение
• да общуваш с гостите
• да работиш в екип

Ние предлагаме:
• настаняване в хотела или в близост до него
• изхранване - ресторант All inclusive
• работно облекло
• коректно отношение
• трудов договор
• професионално обучение
• възможност за професионално развитие и целогодишна заетост
• високо заплащане

Ако имаш желание да създадеш международни контакти, да се изявяваш на сцена, да подобряваш езиковите си и общо културни познания АНИМАЦИЯТА е твоята професия. А ако търсиш развитие, отношение, качествено обучение и право на избор, БИ АКТИВ ЕНТЪРТЕЙНМЪНТ е твоята компания

Моля, изпращайте автобиографии със снимка и актуален телефонен номер!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Спорт и отдих
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Албена, Слънчев бряг

Адрес:

гр. Варна, бул. Христо Смирненски 237, оф.9

Дата:

28.03.2019

Организация:

Be Active ENTERTAINMENT

Повече информация за Be Active ENTERTAINMENT може да получите ТУК