Администратор/Рецепционист в хотел

Хотел Арте - малък бутиков бизнес хотел в центъра на София търси администратор/ка рецепция.

Вашите отговорности са:
- Любезно посрещане и изпращане на гостите на хотела.
- Точно и коректно водене и разплащане на сметки.
- Приемане на резервации, даване на информация за хотела.
- Предлагане и реализиране на основни и допълнителни услуги.
- Спазване на стандартите за работа в хотела.

Нашите изисквания:
- Опит на позицията – предимство
- Добра компютърна грамотност
- Добро писмено и говоримо владеене на английски език (втори език е предимство)
- Опит с хотелски софтуер Клок Еволюшън – предимство

Личностни качества: организираност, добра работа в екип, комуникативност, отговорно отношение към задълженията, неконфликтност, дискретност, положително излъчване.

Нашето предложение:
- трудов договор на пълен работен ден
- добро възнаграждение и редовно заплащане
- безплатно униформено облекло и храна по време на работа
- работа на смени в млад екип от професионалисти
- фирмено обучение

При проявен интерес от Ваша страна, моля изпратете актуална автобиография и снимка. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. София

Дата:

15.01.2019

Организация:

Рапид ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Рапид ЕООД може да получите ТУК