БАРИСТА

10А COFFEE SHOP търси да назначи за своя новооткриващ се обект 2 бариста

Основни задължения:

- посреща и обслужва клиенти в търговския обект;

- консултира клиентите за предлаганите стоки;

- поддържа търговския вид и хигиената на работното си място;

- работа с кафе машина;

- приготвяне на различени видове кафе и напитки;

- следи за търговския вид и годността на предлаганите стоки.

-реализиране на задачите поставени от мениджмънта

Очакваме от вас:

- да сте позитивни и усмихнати

- да осигурите отлично обслужване на клиентите, а ние ще ви научим как

- да приготвяте качествени продукти, съобразно изискванията на 10А Coffee shop, дори и без предишен опит

- да бъдете част от една приятна работна атмосфера

- английски език – задължителен;

- отговорност и точност;

- енергичност, сръчност, бързина, организираност и мотивация за работа

Какво предлагаме:

-Работен график според вашите възможности и нашите нужди-работа на смени при гъвкаво работно време 4,6 или 8 часов трудов договор

-възможност за договаряне на индивидуален график

-нарастване на почасовото заплащане в зависимост от квалификацията

-работа по трудов договор

-атрактивно и редовно заплащане според личните ви резултати

-работа в динамична среда сред млад екип

Започнете ново начало с нас!

Телефон за контакт 0889 256 434

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Дата:

13.03.2019

Организация:

СКИЛТЕХ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за СКИЛТЕХ ЕООД може да получите ТУК