Администратори

Тризвезден хотел в гр. Приморско търси за сезон 2019 да назначи мотивирана личност на длъжност АДМИНИСТРАТОР.

Вашите задачи и отговорности:
- Посрещане, настаняване и изпращане на гостите на хотела.
- Регистриране на гостите и обработване на документи по настаняването им.
- Приемане на резервации и тяхното въвеждане в хотелска система.
- Проява на внимание и максимална загриженост към гостите на хотела чрез учтиво и прецизно обслужване.

Изисквания към кандидата:
- Подходящо образование и опит на подобна позиция ще се счита за предимство.
- Много добро владеене на английски.
- Владеене на втори чужд език – чешки е голямо предимство.
- Много добра компютърна грамотност Windows, Ms Office – Word, Excel, Internet.
- Отлични комуникативни умения и отговорно отношение към работния процес.
- Умения за работа в екип и под напрежение.
- Позитивна личност с приветливо отношение и отзивчивост към всеки клиент.

Ние предлагаме:
- Мотивиращо заплащане.
- Фирмено обучение.
- Работа на смени.
- Осигурена храна по време на смяна.
-Осигурена квартира
- Работа в енергичен екип по утвърдени фирмени стандарти и с възможност за професионално развитие.

Ако проявявате интерес и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете Вашата автобиография и актуална снимка.
Препоръка от предишен работодател е предимство. С одобрените кандидати ще се свържем за насрочване на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Приморско

Дата:

14.03.2019

Организация:

Юлиана 68 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Юлиана 68 ЕООД може да получите ТУК