Туристически представител с полски език

Детайли

Описание

Фирма Менада оперира в България в областта на туризма, отдаването под наем и управлението на имоти. Ние сме най-старата компания с този профил в Полша. Работим с партньори от българския и световния пазар.

Ако искате да съчетаете работата с престоя на Черно море, да повишите езиковите си умения, да се срещнете с хора от цяла Европа, да опитате шопска салата и пърленка в кътчетата на историческия Несебър, ви каним да подадете заявление за позиция:

Място на работа: Слънчев Бряг

Описание на длъжността:

• Обслужване на туристи от целия свят (полски + английски базов)
• Контакт с администраторите на комплексите (български език)
• Продажба на допълнителни услуги с висока премия
• Работа в млад динамичен екип
• Изисквания:

Базови компютърни умения

• Знанието на полски език ще бъде предимство
• Знанието на английски или руски език ще бъде предимство
• Шофьорска книжка кат.В е допълнително предимство

Предлагаме:

• Покриване на пътните до Слънчев Бряг
• Сезонна работа 3,5 месеца с възможност удължение до 4 месеца
• Работа в многоезичен колектив
• Настаняване, служебен телефон
• Придвижване в околността - има налични служебни автомобили, скутери, велосипеди
• Висока фиксирана заплата + комисионна върху продажбите на допълнителни услуги
• Развиваща работа в любопитна ваканционна дестинация в модерна фирма
• Работни материали, вътрешни обучения, работа в международна компания, сред хора със страст

Ако проявявате интерес, моля, изпратете заявлението, като кликнете върху бутона за приложението (или на email menada@menada.pl)

BCI MENADA Sp. J.

Firma Menada prowadzi działalność na terenie Bułgarii w obszarze turystyki, wynajmu i zarządzania nieruchomościami. Jesteśmy najstarszą firmą o tym profilu w Polsce. Współpracujemy z partnerami z rynku bułgarskiego oraz ogólnoświatowego.

Jeżeli chcesz połączyć pracę z pobytem nad Morzem Czarnym, podnieść swoje kwalifikacje językowe, spotkać ludzi z całej Europy, skosztować szopskiej z pyrlenką w zakamarkach zabytkowego Nesseberu to zapraszamy Cię do złożenia aplikacji na stanowisko:

Rezydent Turystyczny w Bułgarii

Miejsce pracy: Słoneczny Brzeg

Opis stanowiska:

• Obsługa turystyczna gości z całego świata (język bułgarski lub język rosyjski + angielski podstawowy)
• Kontakt z administratorami kompleksów
• Sprzedaż usług dodatkowych wysoko premiowanych
• Współpraca z innymi osobami w biurze (mile widziany język polski)

Wymagania:

• Podstawowa znajomość obsługi komputera
• Znajomość języka bułgarskiego będzie atutem
• Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
• Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

• Przelot do i z Bułgarii
• 3,5 -miesięczną pracę sezonową z możliwością przedłużenia do 4 miesięcy
• Pracę w zespole wielojęzycznym
• Zakwaterowanie, telefon służbowy
• Poruszanie się po okolicy - do dyspozycji samochody służbowe, skutery, rowery
• Wynagrodzenie stałe + prowizja od sprzedanych usług dodatkowych
• Rozwojową pracę w ciekawym, wakacyjnym miejscu, w nowoczesnej firmie
• Materiały do pracy, szkolenia wewnętrzne, pracę w międzynarodowym towarzystwie, wśród ludzi z pasją

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania (lub na email menada@menada.pl)

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език, Полски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:

Срок на заетост:

Договор:

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво,

Категория:

Туризъм и хотелиерство
Туристически агенции

Държава:

България

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

Дата:

22.03.2019

Организация:

Noshtuvki 24
Фирма/Организация - Директно търсеща служители

Детайли за организацията:

Повече информация за Noshtuvki 24 може да получите ТУК

КАНДИДАТСТВАЙ