ХИГИЕНИСТ/КА

"Артстрой Фасилитис" е водеща фирма за пропърти и фасилити мениджмънт с централни офиси в град Бургас. Компанията е част от инвестиционното портфолио на „Артстрой Груп“ АД. Основната дейност на "Артстрой Фасилитис" е управление и поддръжка на недвижими имоти, офиси, обществени сгради и затворени комплекси. Това включва всички видове бизнес процеси, свързани с управлението на недвижимите имоти.

С цел оптимизиране на корпоративната структура и разширяване на дейността си жилищен комплекс от затворен тип търси отговорни и лоялни кандидати за позиция:

Отговорности и задачи:

• Отговорно отношение към работата;
• Поддържане на чистотата и хигиената на комплекса, и прилежащите към него общи части, блокове според установените стандарти – фоайета, коридори, стълбища, асансьори и др.;
• Транспортиране събраните отпадъци на определените за събиране на сметта места;
• Отговаря за качеството на хигиената и нивото на обслужване;
• Следи за повреди и течове в помещенията и общите части;
• Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания:

• Перфекционизъм и желание за работа;
• Отговорно отношение;
• Лоялност към Работодателя;
• Енергичност и отдаденост в работата;
• Висока степен на организираност;
• Средно образование;
• Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Ние предлагаме:

• Гарантиран месечен доход – целогодишна заетост;
• Коректни отношения и Трудов договор с бързо развиваща се фирма;
• Възможности за допълнителна работа и допълнително възнаграждение;
• Допълнителни бонуси – премии за резултати;
• Работа в динамичен екип, мотивираща работна среда, изградена на основата на взаимно уважение, доверие и признание.

Ако възможността да се присъедините към нашия екип представлява интерес за вас, изпратете ни автобиография със снимка.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

ул. Александровска № 98, гр, Бургас

Дата:

04.04.2019

Организация:

Артстрой Фасилитис ЕООД

Повече информация за Артстрой Фасилитис ЕООД може да получите ТУК