Сервитьор събития - пълен и непълен работен ден, без опит

В хотелите Holiday Inn® ние търсим служители, които са истински, приятелски настроени, внимателни и пълни с идеи. Хора, които ще се грижат за гостите ни и ще търсят начини да надминат очакванията им.

Holiday Inn София е франчайз хотел на Intercontinental Hotels Group. Хотелът е собственост и се управлява от „Меридиан Хотелс България” ЕООД и се намира в непосредствена близост до Бизнес Парк София.

В момента имаме вакантна позиция за Сервитьор Събития - пълен и непълен работен ден без опит

Основни Задължения:

- Осигуряване на административно и техническо обслужване на всички събития, организирани в конферентните и банкетните зали на хотела;
- Подготовка и подреждане на залите, приготвяне на кафе паузи, коктейли, сватбени мероприятия според изискванията на клиентите и тяхното обезпечаване със сервиз;
- Поддържане и зареждане на залите с всички необходими за провеждането на дадено събитие материали и техническо оборудване.

Изисквания:

- Много добри комуникативни умения;
- Отзивчивост, търпение и вежливост;
- Умение за работа в екип;
- Физическа пригодност да се пренасят тежести (маси, столове) с помощта на колички и други средства;
- Работното време е 4/8 часа, като най- често работните смени са през седмицата от понеделник до петък. Кандидатите трябва да имат възможност да работят и през почивните дни при необходимост.

Ние предлагаме конкурентно възнаграждение и допълнителни придобивки - храна, транспорт и униформа.

Ако мислите, че това е позицията, която търсите, моля изпратете ни актуална автобиография и снимка или донесете лично своята автобиография и снимка на адрес: 1766 София, бул. Александър Малинов 111

Уведомяваме Ви, че ще се свързваме само с одобрени по документи кандидати. Предварително Ви благодарим за разбирането и проявения интерес! Запазваме си правото да удължим или съкратим периода на набиране на кандидатури, поради което Ви приканваме, в случай на интерес, да кандидатствате веднага.

Holiday Inn София търси истински хора, които спазват обещанията си! Присъединете се към нас и бъдете себе си!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

1766 София, бул. ''Александър Малинов" 111

Дата:

03.02.2020

Организация:

Меридиан Хотелс България ЕООД

Повече информация за Меридиан Хотелс България ЕООД може да получите ТУК