Камериерка

Семеен хотел "Берое" търси да назначи във връзка със стартирането на сезон 2019 г. Камериерка.

Изисквания към кандидатите :

Опит на същата или сходна позиция е предимство;
Умение за работа в екип;
Представителност, комуникативност, дискретност; позитивност.

Основни задължения:

Да осъществява дейности, свързани с качествено и бързо почистване, и дезинфекциране на стаите, баните и общите площи на хотела;
Да поддържа добре заредени стаите със съответните консумативи;
Да информира своевременно за технически нередности, констатирани по време на работа по съответните отговорни звена;
Да следи постоянно за комфорта на гостите.

Ние предлагаме:

Конкурентно възнаграждение
Осигурена храна и настаняване
Униформено работно облекло

Ако проявявате интерес към обявената позиция , моля изпратете автобиография и актуална снимка. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат обработвани в съответствие с действащото законодателство за Защита на личните данни в Р.България и предоставената информация ще се използва само за целите на настоящия подбор

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

23.04.2019

Организация:

БИЛЯНА ХМТ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за БИЛЯНА ХМТ ООД може да получите ТУК