Камериерки в хотел

1. Извършва почистване и подреждане на хотелските стаи, сервизните помещения и общи помещения- фоайета и стълбища.
Трудови задачи и задължения, характеризиращи описанието на длъжността:
2. Ежедневно почиства хотелските стаи, подменя спалното бельо, кърпите и консумативите в сервизните помещения.
3. Извършва проверка на състоянието на незаетите стаи, апартаменти и ателиета.
4. Почиства след провеждани срещи и заседания залите на хотела.
5. При аварийни ситуации съобщава на рецепцията и извежда гостите на хотела от аварийните изходи.
6. Информира управителя на хотела за забелязани липси или повреди в хотелските стаи.
7. При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на работата.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

24.04.2019

Организация:

Зеда Тур ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Зеда Тур ООД може да получите ТУК