Рецепционисти за хотел

1. Посреща и настанява гостите на хотела, следи за регистрирането и оказване на необходимото им съдействие.

Трудови задачи и задължения, характеризиращи съдържанието на длъжността:
2. Регистрира новопристигналите гости на хотела:
- попълва регистрационните картони;
- следи за правилното водене на регистърните книги и точното записване на данните от документите за самоличност на регистрираните гости.
3. Предава ключовете от стаите на гостите и следи за недопускане на външни лица.
4. Води сметките за нощувки, рум-сервиз и останалите предоставени допълнителни услуги.
5. Приема заявки и предоставя исканата от гостите на хотела информация в рамките на предоставяните допълнителни услуги.
6. Приема за съхранение в касата на хотела ценности и документи на гостите.
7. Следи за спазване на графика за освобождаване на стаите и информира своевременно камериерките при необходимост от почистване и зареждане.
8. Оказва съдействие на административните органи във връзка с паспортния контрол и регистрационните режими за временно пребиваване.
9. При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на работата.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

24.04.2019

Организация:

Зеда Тур ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Зеда Тур ООД може да получите ТУК