КОМПЛЕКСЕН УПРАВИТЕЛ

КОМПЛЕКС „МАУНТИН ЛЕЙК”- Смолянски езера , със 100 места за настаняване и апартаментна част, набира кандидати за длъжността
ОПИСАНИЕ НА ЗАДЪЛЖЕНИЯТА:
- Осъществява цялостното ръководство, организация и грижа за дейността на комплекса, включващ хотелската част и апартаменти на собственици;
- Oрганизира, контролира и анализира оперативната финансово-стопанска дейност; хотелското и ресторантско обслужване;
- Отговаря за състоянието на финансовата отчетност;
- Организира подбора на персонал, грижи се за обучението му, утвърждава графиците за работа и провежда оперативен контрол върху качеството на работа на служителите на хотела;

ОЧАКВАМЕ ОТ ВАС:
- Мотивация за работа.
- Отлична компютърна грамотност, работа с хотелски софтуер.
- Владеенето на английски и/или руски език ще се счита за предимство.
- Практически опит на мениджърска позиция в областта на туризма.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Предизвикателство да ръководите един от интересните и добре функциониращи комплекси в страната
- Служебен автомобил, компютър, мобилен телефон, настаняване в комплекса (при необходимост)
- Подходящи условия и комфортна атмосфера.
- Отлично трудово възнаграждение.
- Допълнителна мотивационна схема.
- Отлично сработен прекрасен колектив.
- Добра вътрешно-фирмена среда с коректни и модерно мислещи собственици.

Ако в предложението ни оценявате предоставените възможности за изява и развитие, ще очакваме Вашата автобиография и мотивационно писмо на e mail.

Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „Е енд С Имоти” ООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма освен за целите на настоящия подбор.

На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Смолян

Дата:

08.05.2019

Организация:

Е енд С имоти ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Е енд С имоти ООД може да получите ТУК