Барман ол инклузив бар в хотел

Хотел "Цезар Палас" в гр. Свети Влас търси да назначи Барман/ка - сервитьор/ка за all inclusive бар.

Отговорности:

- Поддържа необходимите количества и асортимент от напитки на бара и своевременно дава заявка за доставката им;
- Следи за високата хигиена и естетическия вид на бара и района около него;
- Обслужва гостите като спазва утвърдените стандарти;
- Отговаря за бързото отсервиране на освободените маси, зареждането им за повторно използване и почистване на района около тях;
- Отговаря за почистване и подреждане на залата, прилежаща към бара;
- Познава и работи с всички машини и съоръжения на бара;
- Познава предлаганите напитки и техните свойства;
- Отговаря за правилната отчетност на оборота и приключването на касовия апарат;
- Изпълнява и всички сервитьорски задължения в залата за хранене и на блок масата и в сервитьорския офис като полиране на посудата, подреждане на инвентара, сортиране на покривки и т.н.;

Изисквания:
- Завършили средно образование
- Добри познания по английски; немски език и руски език е предимство;
- опит в обслужване на all inclusive изхранване е предимство;

Необходими ключови умения:
Организираност, комуникативност и умение за работа в екип.

Личностни характеристики
Отговорност, лоялност, способност за бърза и навременна реакция.

Ние предлагаме:
- трудов договор;
- добро заплащане;
- осигурено спане и храна.

Ако искате да разберете повече за нашето предложение и да станете част от компанията, ще очакваме да ни изпратите ни автобиография и актуална снимка.

На интервю ще бъдат поканени само кандидатите одобрени по документи.

Гарантираме, че обработката на личните данни на кандидатите, ще бъде съобразена с разпоредбите на Закона за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Свети Влас

Адрес:

гр. Стара Загора, ул. Райна Кандева 65

Дата:

29.05.2019

Организация:

Елина АД ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Елина АД ЕООД може да получите ТУК