ВОДАЧ MOTOKАР/ЕЛЕКТРОКАР- Пловдив

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините.

За наш клиент - международна производствена компания, търсим да назначим:

ВОДАЧ MOTOKАР/ЕЛЕКТРОКАР

Работно време:
редовна смяна - 8:00-17:00ч

Основни задължения и отговорности:
Извършва механизирани товарно-разтоварни дейности на територията на предприятието;
Приемане и преместване на получените материали;
Транспорт и зареждане работните станции с материали;
Пренася готовата продукция към зоните за опаковка и експедиция;
Работи с интегрирана информационна ситема за управление на складовите запаси;
Основни изисквания:
Завършено средно образование;
Правоспособност за работа с кари и актуано свидетелство за управление на електрокар;
Концентрация и внимание към детайлите;
Отговорност и организираност;
Комуникативност и умение за работа в екип
Фирмата предлага:
Трудов договор с отлично възнаграждение;
работа в рамките на гр. Пловдив
Допълнително здравно осигуряване.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете своята автобиография, като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция."

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017г., валидно до 02.03.2022г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Категория:

Производство

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

11.02.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК