Сервитьор/ка

Описание

Здравейте колеги,

Buddha Shisha Club отвори врати в Студентски град на адрес ул. 8-ми Декември 45. Търсим амбициозни хора да попълним нашия нов екип, който да отговаря на високия стандарт който градим. Заведението е ново, изключително модерно и стилно. Интервюта за работата ще се провеждат в заведението.

Изисквания:

* Умение за работа в екип;

* Умение за самостоятелна работа;

* Енергичност;

* Сръчност;

* Бързина;

* Организираност;

* Мотивация за работа;

• Отличен подход към гостите на ресторанта;

• Поддържане високо ниво на хигиена на работното място;

• Спазване на фирмените стандарти в обслужването на гостите;

Нашето предложение:

* Фирмено обучение;

* Работа на смени;

* Атрактивно и редовно заплащане, според личните Ви резултати;

* Работа в реална и динамична среда, сред млад екип;

* Униформа за работа;

* Възможност за развитие;

* Трудов договор

Основни задължения:

- Осигуряване на отлично обслужване на клиентите;

- Отговаряне за правилната експлоатация на инвентара в заведенията;

- Високо ниво на хигиена на работното си място;

- Отлично познаване на предлаганите от заведенията ястия и напитки;

- Професионално отношение към задълженията и колегите си;

- Приятна и конструктивна работна атмосфера;

- Спазване на фирмените стандарти в обслужване;

- Про-активна работа с Гости;

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията и сте подходящи за нея, очакваме с нетърпение Вашето CV и актуална снимка, повече информация на телефон : 089 7949990

Всички данни ще се обработват по смисъла на ЗЗЛД при пълна конфиденциалност

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1900 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Дата:

17.06.2019

Организация:

Консулт 101 ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Консулт 101 ЕООД може да получите ТУК