Заместник главен готвач

Описание

Отговорности:
• Организира и координира работата в кухнята, замества с делегирани всички права главния готвач.
•Организира и участва в производството на гот¬варска продукция;
•Спазва утвърдената технология за производство на готвар¬ска продукция и рецептите за състава, количеството и качеството на влаганите продукти;
•Приготвя ястията съвместно с главен готвач, като се съоб¬разява с наличните продукти и съответното меню за деня – закуска, обяд и вечеря;
•Контролира готвачите и кухненските работници за изпъл¬нение на определените менюта;
•Взема активно участие в презентацията на храната пред гостите на хотела;
•Следи за правилното използване и поддържане на оборуд¬ването и инвентара и за санитарно-хигиенното състояние на поме¬щенията;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
Хранителна вкусова промишленост, готварство

Специални умения:
Изисквания: • Придобит опит на същата позиция; • Умение за работа в екип; • Умение за самостоятелна работа; • Внимание към детайла; • Устойчивост на стресови ситуации; • Търпение; • Организираност; • Мотивация за работа;

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1680 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

18.07.2019

Организация:

СОК КАМЧИЯ ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за СОК КАМЧИЯ ЕАД може да получите ТУК