Управител на луксозен почивен комплекс

Описание

Ние, АСТРЕА Рикрутмънт, можем да сме ти полезни!
Ние намираме най-добрите бизнес решения, като преследваме уникалност, креативност, гъвкавост, синергия и позитивно мислене. Нашата цел e да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като осигурим 100% удовлетвореност.

Изисквания към кандидата:
* Опит като управител на комплекс за почивка с ресторант, минимум 3 години;
* Изградени ръководни и организационни умения;
* Енергичност и креативност;
* Висше образование - предимство;
* Владеене на английски език - предимство;
* Отговорност и лоялност.

Основни задължения:
* Създава нова концепция за оперативния бизнес на работещ планински комплекс, с цел повишаване на нивото на обслужване и подобряване на материалната база;
* Ръководи, организира и контролира цялостната оперативна и стопанска дейност в хотела;
* Отговаря за ценовата политика;
* Създава маркетинговата стратегия;
* Планира и реализира рекламни кампании;
* Разработва и внедрява активности (мероприятия) за туристи;
* Ръководи и контролира всички дейности по настаняване и изхранване на гостите в комплекса;
* Спомага за повишаване на фирмените стандарти за обслужване на туристите и следи за тяхното спазване;
* Осъществява ежедневен контакт с гостите, като проучва удовлетвореността им, своевременно реагира на евентуални проблеми и рекламации;
* Ръководи и контролира подбора и обучението на кадри в комплекса и отговаря за оптималния щат на персонала;
* Провежда оперативки с персонала, поставя ясни и измерими задачи, контролира изпълнението им;
* Контролира спазването на санитарно-хигиенните норми, законоустановените изисквания в областта на хотелиерството, лично осъществява ежедневен контрол по чистота в обекта;
* Отговаря за финансовите резултати от оперативната дейност на хотела и спазването на финансовата дисциплина.

Ние предлагаме:
* Възможност за автономно управление на комплекса;
* Високо възнаграждение;
* Работа в разработен комплекс;
* Социални придобивки: нощувка, храна, разход за транспорт.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата r_DP_МLX).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Пловдив

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

12.08.2019

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК