Консултант Запитвания и Резервации с Турски език

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш клиент търсим да назначим човек на позицията Консултант Запитвания и Резервации с Турски език.

Какви ще бъдат задълженията ти:

• Ежедневна комуникация с клиенти на турски език;
• Отговаряне на запитвания по телефон и мейл;
• Оказване на съдействие по време на целия процес и предоставяне на актуална информация;
• Оказване съдействие на клиента и повишаване нивото на неговата удовлетвореност.

За да станете част от екипа:
• Трябва да владеете турски език на ниво C1;
• Трябва да владеете английски език на ниво В2;
• Да сте комуникативни, адаптивни и да имате умения за приоритизиране;
• Трябва да имате желание за развитие и усъвършенстване;
• Да имате индивидуален подход към всеки клиент;
• За всичко останало ще преминете подробно обучение.

Нашето предложение към теб:
• Стабилна работа и възможност за кариерно развитие;
• Гъвкав работен график;
• Отлично възнаграждение;
• Бонус система;
• Ваучери за храна;
• Multisport карта;
• Допълнително здравно осигуряване.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

22.08.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК