АГЕНТ ПРОДАЖБИ ТУРИСТИЧЕСКИ УСЛУГИ

Космос Шипинг АД търси на назначи агент продажби туристически услуги.
ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
• Консултира клиентите в офис на място, по телефон или имейл при избора на туристически продукт
• Информира клиентите за необходимите документи и плащания, свързани с пътуването
• Обработва резервации и следи за своевременно плащане
• Води кореспонденция и работа с партньори и клиенти на фирмата
• Работи с различни резервационни системи
• Познава добре собствените програми и офертите, които фирмата предлага

ИЗИСКВАНИЯ:

• Висше образование – препоръчително в областта на туризма
• Опит в друга туристическа агенция минимум 1 година
• Свободно ползване на офис програми - Word, Excel, Power Point или аналогични
• Владеене на английски език /втори чужд език руски - е предимство/
• Добра езикова и писмена култура
• Внимание към детайлите
• Умение за работа в екип и с клиенти

ПРЕДИМСТВА НА КАНДИДАТИТЕ:
Отлични комуникативни способности, инициативност и желание за работа в екип

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Туристически агенции

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

10.09.2019

Организация:

Космос Шипинг АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Космос Шипинг АД може да получите ТУК