Сервитьор / сервитьорка

РЕСТОРАНТ в кв. Лозенец в София търси да назначи сервитьор/сервитьорка

ОТГОВОРНОСТИ:

• Да осигурява качествено обслужване на клиентите, спазвайки вътрешно фирмените стандарти;
• Да поддържа висока хигиена на работното място.

ИЗИСКВАНИЯ:
• Опит на подобна длъжност се счита за предимство;
• Познаване на стандартите за работа в ресторант;
• Желание за работа в екип;
• Коректност при изпълнение на поставените задачи.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
• Постоянен и дългосрочен ангажимент с трудов договор;
• Работна седмица, с предварително изготвен график;
• Подсигурено хранене по време на смяна;
• Осигурена работна униформа;

За повече информация може да позвъните на телефон 0888961680, или да изратите автобиография.

Ако в нашето предложение сте открили своето работно място и бихте искали да се присъедините към екипът ни, моля изпратете актуална автобиография като посочите референтен номер на обявата, за която кандидатствате.

Конфиденциалността на кандидатите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Цветна градина 38, София

Дата:

05.03.2020

Организация:

Про-Вал ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Про-Вал ЕООД може да получите ТУК