СЛУЖИТЕЛ ТЕХНИЧЕСКА ПОДДРЪЖКА

Хотелски комплекс " ДЖОЯ Парк" - Златни пясъци търси да назначи ТЕХНИЧЕСКА ПОДДРЪЖКА (възможност за ЦЕЛОГОДИШНА ЗАЕТОСТ)

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
технически умения и познания - ЕЛ инсталации, ВиК инсталации, вентилация и климатизация
дърводелски и строителни познания за цялостна поддръжка на хотела
други технически познания
опит на същата или сходна позиция
опит в хотел /хотелски комплекс е предимство

ОПИСАНИЕ НА ПОЗИЦИЯТА:
Дейности по поддръжка на Ел. и ВиК инсталации, вентилация и климатизация на хотела (индивидуални климатици в отделните помещения)
Бързо отстраняване на повреди
Бърза и адекватна реакция в случай на аварии, както и своевременното им отстраняване
Текущи ремонти
Ремонт хотелско оборудване на ниво битови ремонти

Изпълнява и други дейности свързани със заеманата длъжност.

ФИРМАТА ОСИГУРЯВА:
отлично възнаграждение
трудов договор и осигуровки
храна
транспорт или квартира
възможност за ЦЕЛОГОДИШНА ЗАЕТОСТ

Можете да се обадите на телефон 0878 / 652 503
от Понеделник до Петък, от 9:00 до 17:00 ч.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, кандидатствайте с автобиография със снимка и актуален телефон за връзка.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по изискванията на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр. София, ул. Г.С.Раковски 122 б

Дата:

14.02.2020

Организация:

БАДИМЕКС Димов и сие ООД

Повече информация за БАДИМЕКС Димов и сие ООД може да получите ТУК