Фронт офис мениджър

Хотел “Зора”, к.к. Златни Пясъци , търси Фронт офис мениджър.
За сезон лято 2020

Изисквания към кандидатите:
- Образование в областта на туризма;
- Опит в областта на хотелиерството 3 години;
- Отлично владеене на английски език;
- Владеене на втори западен език - предимство;
- Отлична компютърна грамотност;
- Отговорност, лоялност и умение за работа в екип;

Задължения:
- Организира и контролира цялостната дейност по обслужване на клиентите;
- Контролира трудовите задължения на служителите;
- Контролира и организира оперативните финансови резултати на хотелска дейност и прави предложение за подобряването им;
- Изготвя графиците за работа на персонала в хотела;
- Прави предложения за назначаването, освобождаването и разстановката на персонала;
- Провежда рекламна и маркетингова дейност за осигуряване на по-пълното използване на обекта;
- Проучва рекламациите на клиентите за обслужването в хотела и взема мерки за отстраняването на допуснатите слабости и нарушения;
- Изпълнява и други конкретни възложени задачи, свързани с длъжността.

Ние предлагаме:
- осигурено настаняване или транспорт
- осигурена храна;
- работа - пълен работен ден.
- заплащане, обвързано с Вашата акуратност и постигнати резултати
- дългосрочен ТД и СО

Позицията е целогодшна.

Моля, изпращайте автобиография и актуална снимка!!!
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от вас данни са лични и попадат под специалната защита по смисъла на ЗЗЛД. „СЕЛИН ГРУП” ООД се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява под каквато и да е форма освен за целите на настоящия подбор.Ще се свържем с одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 0 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Варна, к.к. Златни пясъци, п.к. 22

Дата:

14.03.2020

Организация:

SELIN GROUP

Детайли за организацията:

Повече информация за SELIN GROUP може да получите ТУК