Готвач

Бистро в централната част на Стара Загора предлага работа за готвач.

НЕОБХОДИМИ УМЕНИЯ:
• Професионални умения и практиката на приготвяне на обедно меню
• Професионални умения и практиката на приготвяне на риба и рибни продукти, вкл. и готова храна
• Професионални умения и практиката на приготвяне на традиционно българско меню

ИЗИСКВАНИЯ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Професионални умения за технологията и практиката на приготвяне на кулинарната продукция
• Много добро познаване на националната кухня
• Да се включва активно в процеса на приготвяне и издаване на ястията,
• Да следи за поддържане на хигиена, ред и организация в кухнята,
правилна употреба и изправност на уреди, наличие на инвентар.
• Да следи за спазване на установените рецепти и технологии,
да разработва и добавя рецепти към дневно и основно меню.
• Инициативност, дисциплина и самоконтрол;
• Образование - подходящо с квалификация за съответната позиция;
• Спазване определените норми, съгласно стандартите на заведението
• Носи отговорност за цялостната дейност в кухнята;
• Да проявява отговорно отношение към задълженията;
• Прилагане на високи стандарти за качество и презентация на храната;
• Поддържа висока производствена и лична хигиена на работното място;
• Планира работата в месечен, седмичен и ежедневен аспект;
• Да спазва стандартите за работа във фирмата.
• Стаж по специалността в заведение
• Да спазва добрия тон и уважително отношение към екипа
• Прецизност и креативност;
• Умения за работа в екип;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Отлични условия и добър стандарт на работа
• Трудов договор, здравно и социално осигуряване съгл. КТ
• Възможност за творчество и иновативност.
• Работно време от 10.00 до 22.00ч
• Тридневна почивка по график, вкл. събота и неделя

Ако предложението ни Ви се струва интересно и отговаряте на зададените критерии, моля, изпратете ни своето CV.Личните данни на кандидатите ще бъдат обработвани съгласно действащото законодателство.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Стара Загора

Дата:

10.06.2020

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК