Фронт офис Мениджър с английски и втори чужд език (дистанционен подбор)

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни.Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

Отговорности:
- Управлява и ръководи екип от рецепционисти;
- Съставя графици и проследява за спазването им;
- Следи за качествено обслужване на клиентите - посрещане, настаняване, обслужване и изпращане;
- Поддържа ежедневна комуникация със старшата камериерка относно готовността на къщите;
- Оказва съдействие на гостите, грижи се за отличното им пребиваване;
- Проследява заетостта на комплекса, като стриктно следи графика на резервации.

Изисквания:
- Подходящо образование в областта на туризма;
- Опит на такава позиция във висок клас комплекси в България и чужбина – 5г.
- Задължително владеене на 2 езика, като единият английски на отлично ниво;
- Организираност, дисциплинираност и лоялност.

Предлагаме:
- Целогодишен трудов договор;
- Настаняване в нова и приятна база в близост до комплекса;
- Транспорт / паркомясто;
- Отлично целогодишно възнаграждение.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата N DP_FOM). Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

23.06.2020

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК