Сервитьор

Ресторант Антика е част от апартхотел Марина Кейп Ахелой.Комплексът се намира на 1ва линия на морето. Не се предлага All inclusive.

Какво търсим?
- Енергични и позитивни хора;
- Професионално отношение и подход към гостите;
- Комуникативност и колегиално отношение към колегите;
- Умения за работа в динамична работна среда;
- Oпитът на позицията е предимство;

Задължения:
- Грижа за клиентите и постигане на тяхната удовлетвореност;
- Сервиране и отсервиране на храни и
- Сервиране и отсервиране на храни и напитки;
- Работа с пари и отчетна дейност;
- Спазване на фирмените стандарти в обслужването;
- Поддържане на високо ниво на хигиена на работното място;
- Отговаря за правилната експлоатация на инвентара в заведението;
- Поддържане на високо ниво на лична хигиена;
- Спазване на Правилника за вътрешния ред.

Какво предлагаме:
- Работното време е 8ч + овъртайм
- Заплащане – 750 лв бруто + овъртайм
- Униформа - Брандирана работна тениска и престилка се осигуряват от работодателя;
- Хранене - работодателя осигурява едно безплатно хранене, вода и кафе по време на смяната.
- настаняване в комплекса

Ако работата с клиенти е Вашата страст и искате да я споделите с нашия екип, очакваме Вашата автобиография. Ние ще ви предложеим приятелска атмосфера, въвеждащо обучение и винаги навременно заплащане.

Изпратете вашето CV онлайн, заповядайте на място или се свържете с нас на телефон - 0899997843

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Ахелой

Дата:

07.07.2020

Организация:

Марина Кейп Мениджмънт ЕООД

Повече информация за Марина Кейп Мениджмънт ЕООД може да получите ТУК