Готвач в Пицария

Апартхотел Марина Кейп се намира на първа линия на морето в град Ахелой. Разполага с два ресторанта А ла карт - Антика и Пица кейп, Воден бар, Спа център и Конферентен център.
За новия сезон бихме искали да включим в екипа си Готвач със специализация Пица и Паста.

Отговорности
- Грижа за клиентите и постигане на тяхната удовлетвореност;
- Професионализъм в приготвянето на храна;
- Спазване на фирмените стандарти в обслужването;
- Поддържане на високо ниво на хигиена на работното място;
- Отговаря за правилната експлоатация на инвентара в заведението;
- Пряко отгворя за отчетността в расторанта съвместно с Мениджър Храна и напитки
- Поддържане на високо ниво на лична хигиена;
- Спазване на Правилника за вътрешния ред.

Изисквания и необходими умения
- Опит в сферата на туризма минимум 1 година на позиция Готвач
- Спазване на санитарните и хигиенни изсквания
- Енергични и позитивни хора;
- Професионално отношение и подход;
- Комуникативност и колегиално отношение
- Умения за работа в динамична работна среда;

Какво предлагаме:
- Заплащане съобразено с опита и уменията на кандидата
- Срочен трудов договор
- Работното време е 8ч + овъртайм с един почивен ден, по определен от Мениджър храна и напитки график
- Хранене на територията на комплекса
- Настаняване на територията на комплекса.

Ако работата с клиенти е Вашата страст и искате да я споделите с нашия екип, очакваме Вашата автобиография. Ние ще ви предложим приятелска атмосфера, въвеждащо обучение и винаги навременно заплащане.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Aheloy

Дата:

25.02.2021

Организация:

Марина Кейп Мениджмънт ЕООД

Повече информация за Марина Кейп Мениджмънт ЕООД може да получите ТУК