Мениджър Храни и напитки

Апартхотел Марина Кейп се намира на първа линия в град Ахелой. Разполага с 2 ресторанта А ла Карт - Антика и Пица Кейп, Воден бар и Конферентен център.

За новия сезон търсим кандидат за позицията МЕНИДЖЪР ХРАНИ И НАПИТКИ

Основни отговорности:
- Представя ресторанта по най-добрия начин пред клиентите;
- Организира и ръководи цялостната дейност на персонала в ресторанта;
- Одобрява ежедневно заявките за доставка на продукти и напитки и контролира тяхното правилно съхранение;
- Приема и отчита оборота на ресторанта от сервитьорите и барманите след изтичане на работния им ден;
- Извършва ревизии на наличните продукти и напитки;
- Утвърждава предложените му за одобрение графиците за работа на персонала в ресторанта;
- Организира, ръководи и отговаря за воденето на цялата документация в ресторанта.

Основни задължения:
- Съдействие за наемане и обучение на персонала, организация на трудовия процес в заведенията, изготвяне на графици, всякакви въпроси, свързани с персонала, в това число, заплати, настаняване, транспорт;
- Контролира спазване на условията за безопасен труд, поддържане на чистота, изряден вид на заведенията;
-Контролира отчетната документация на храни, напитки, продукти, материали;
- Работи за подобряване организацията и функционирането на барове и ресторанти – в това число предложения за подобряване на менюта, обслужване и т.н.
- Организация и провеждане на събития, сватби, и други. В това число, изготвяне на оферти за изхранване за фирмени мероприятия, събития, сватби, кафе-паузи, кетъринг.
- Участва в ежедневни оперативки с останалите оперативни мениджъри и Генералния Мениджър, както и в ежеседмични срещи на всички мениджъри на отдели.
- Извършва тренинги и обучения за служителите на Отдел Храни и Напитки за обслужване, повишаване на продажбите и т.н.

Изисквания:
- Професионална квалификация по специалността;
- Опит на подобна позиция, минимум 3 години, за предпочитане в 4 и 5 звездни обекти;
- Владеенето на Английски език на работно ниво. Руски или полски език се считат за предимство.
- Познания за работа с Microsoft Office, Internet, One Drive, Clock Evolution;
- Валидно свидетелство за управление на МПС;
- Познаване на HACCP и добрите производствени и хигиенни практики;
- Готовност за гъвкаво работно време.

Какво предлагаме:

- Атрактивно заплащане в зависимост от опита и мотивацията.
- Въдможност за развитие в динамична среда и внедряване на идеи за развитие.
- Хранене на територията на комплекса.
- Настаняване на територията на комплекса.

Ако работата с клиенти е Вашата страст и искате да я споделите с нашия екип, очакваме Вашата автобиография. Ние ще ви предложеим приятелска атмосфера, въвеждащо обучение и винаги навременно заплащане.

Изпратете вашето CV онлайн на DSevlievska@hotmail.com и ние ще се свържем с Вас на посочен телефон или мейл.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Ахелой

Дата:

25.02.2021

Организация:

Марина Кейп Мениджмънт ЕООД

Повече информация за Марина Кейп Мениджмънт ЕООД може да получите ТУК