Организатор/Аниматор

Бутиков хотел Утопия Форест е открит Декември 2019 г. и е част от Ворик Груп. Разположен е в близост до морския бряг в живописния парк Росенец недалеч от гр. Бургас. За летен сезон 2021 търсим Организатор/Аниматор. Капацитета на комплекса е 70 човека.

Ние ще очакваме от вас:
- да сте позитивна, комуникативна, усмихната, креативна и отговорна личност с желание и готовност за малко по-нестандартна работа;
- винаги любезно отношение към гостите на комплекса;
- да имате познания и опит в областта на спорта, както и организаторски умения;
- да имате желание и подход към работата с деца;
Основни отговорности:
- отговаряте за реда в детския басейн /лагуна/;
- грижите се за отдаване на механични и електрически велосипеди под наем и правите инструктаж на желаещите да ги наемат;
- потдържате велосипедите в нормално състояние за отдаване под наем;
- координирате допълнителните услуги предлагани от Утопия Бийч;
- организация на мероприятия от спортен и развлекателен характер за гостите на комплекса;

Ние предлагаме:
- коректност и прозрачност в трудовите отношения и конкурентно заплащане в иновативна компания;
- осигурен транспорт от Бургас;
- осигурено изхранване по време на смяна;
- работа в хотел с отлично реноме;
- приятелска работна атмосфера;
- възможност за развитие;

Ако имате предишен опит на подобна длъжност и желаете да се присъедините към нашия екип, моля изпратете автобиография и актуална снимка. Предварително бихме желали да благодарим на всеки, който е изпратил документи за позицията и да се извиним на тези с които няма да се свържем. Ще осъществим контакт с предварително одобрените кандидати за събеседване.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

03.05.2021

Организация:

Ворик Груп ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ворик Груп ЕООД може да получите ТУК