Сервитьор/ка - Пловдив

Описание

Сервитьор/ка
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти търсим опитен специалист, който да заеме позицията:

Отговорности:
- Обслужва клиентите и поддържа хигиената в определения район, оказва съдействие при по-голямо натоварване на колегите;
- Осигурява качество и бързина на обслужване на клиентите;
- Оформя съответните касови документи за извършените услуги и отчита ежедневно оборота от извършената дейност;
- Носи отговорност при рекламации, свързани с точността на сметките.

Изисквания:
- Средно образование;
- Познаване на реда и изискванията за извършване на касови операции при изписването и отчитането на оборота;
- Опит на подобна позиция ще счита за предимство;
- Завършен курс за сервитьори и владеене на английски език ще се счита за предимство.

Компанията предлага:
- Много добро възнаграждение и условия на работа;
- Динамична и интересна работа в добър екип.

При интерес от Ваша страна, моля изпратете професионална автобиография. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 183/27.12.2021 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

17.05.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК