Администратор

Описание

Администратор/Рецепционист
Бутиков хотел Утопия Форест е открит Декември 2019 г. и е част от Ворик Груп. Разположен е в близост до морския бряг в живописния парк Росенец недалеч от гр. Бургас. За летен сезон 2021 търсим Администратор/ка за рецепция. Има възможност за съобразяване с кандидатите относно работата на смени /само дневна или само нощна/, както и перспектива за целогодишна работа. Хотелът разполага с 19 помещения в основната сграда и 6 вили.

Ние ще очакваме от вас:
- да сте позитивна, комуникативна и отговорна личност с желание и готовност за работа;
- винаги любезно обслужване и отношение към гостите на комплекса;
- да имате познания и опит в областта на хотелиерството и работата в отдел Рецепция;
- да притежавате опит със софтуера "Clock EVO";
- предимство е опита с платформите "Booking", "Expedia" и др.;
- да владеете английски език ;
- много добра работа с Microsoft Office, Internet;
- подходящо образование за позицията;
С предимство ще се разглеждат кандидатури притежаващи бакалавърска или магистърска степен по специалност „Туризъм”.

Основни отговорности:
- изпълнявате текущите задачи на рецепция, осигурявайки качествено обслужване на гостите в съответствие с утвърдените корпоративни стандарти и процедури;
- обработвате плащания, отговаряте за касовата наличност и отчетността на рецепция;
- посрещате и настанявате гостите на хотела в съответствие с фирмените стандарти;
- водите необходимата документация, начислявате услуги, приключвате хотелски сметки и др.;
- предоставяте информация за цени и услуги в хотела;
- координация на допълнителните услуги предлагани от комплекса;
- много добра комуникация и координация с отдел Housekeeping и Reservation department;

Ние предлагаме:
- коректност и прозрачност в трудовите отношения и конкурентно заплащане в иновативна компания;
- осигурен транспорт от Бургас или настаняване;
- униформа;
- осигурено изхранване по време на смяна;
- работа в хотел с отлично реноме;
- приятелска работна атмосфера;
- възможност за развитие;

Ако имате предишен опит на подобна длъжност и желаете да се присъедините към нашия екип, моля изпратете автобиография и актуална снимка. Предварително бихме желали да благодарим на всеки, който е изпратил документи за позицията и да се извиним на тези с които няма да се свържем. Ще осъществим контакт с предварително одобрените кандидати за събеседване.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1000 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

02.06.2021

Организация:

Ворик Груп ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ворик Груп ЕООД може да получите ТУК