Барман

Описание

Барман
Фирма "Твоето Кафе" търси да назначи барман в кафе в гр. София, кв.Дружба 2.

Изисквания:
- Професионален опит на същата или подобна позиция се счита за предимство
- Отлични комуникативни умения
- Умения за работа в екип
- Високо ниво на самодисциплина и организираност
- Компютърна грамотност, умение за работа с ПОС-терминал и касов апарат е предимство

"Твоето Кафе" предлага:
- 8ч работен ден
- Добро заплащане;

Отговорности:
- Позитивно и учтиво обслужване на клиентите в търговския обект
- Материална и финансова отговорност

При интерес и нужда от повече информация - 0878705894 Кирил

Уведомяваме Ви, че данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
"Твоето Кафе" се задължава да ги пази и да не ги предоставя на трети лица.
Благодарим на всички проявили интерес към нашата обява!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Дата:

04.06.2021

Организация:

Твоето Кафе ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Твоето Кафе ЕООД може да получите ТУК