Администратор/рецепционист

Описание

Администратор / Рецепционист

Основни задължения на длъжността:
* Посрещане и настаняване на гостите на хотела
* Регистрация и оказване на необходимото съдействие на гостите
* Резервации, съдействие при промяна или анулиране на хотелски резервации
* Правилно и своевременно попълване на регистрите
* Следене на графика за освобождаване на стаите
* Начисляване, следене и приключване на сметки, издаване на фактури за основни и допълнителни услуги
* Поддържане на връзка и предоставяне на информация на останалите звена в хотела

Изисквания към кандидатите:
* Владеене на английски език
* Опит на подобна позиция
* Опит с хотелски програмен продукт Clock
* Отлична способност за тактично и любезно общуване, добри обноски, ентусиазъм, динамика
* Умение за справяне едновременно с разнообразни работни задачи, степенувани по важност

Нашето предложение:
* Работа в стабилна и коректна компания
* Работа по график, в усмихнат и приятен екип

Ако желаете да кандидатствате по тази обява, моля да ни изпратите:
* Професионална автобиография с посочени телефон за контакт
* Актуална снимка

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1200 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. София

Дата:

06.07.2021

Организация:

Перла Турист Инвест ЕАД

Повече информация за Перла Турист Инвест ЕАД може да получите ТУК