Камериер/ ка

Хотел в к.к. "Златни пясъци" търси да назначи камериер/ки за летен сезон 2021.

Основни отговорности:

- Ежедневно почиства, проветрява и поддържа помещенията в повереният район;
- Зарежда с хигиенни материали;
- Следи за естетичния вид в поверения район и уведомява прекият ръководител при открити нередности;
- Изпълнява и други възложени дейности от прекият ръководител, свързани с длъжността.

Ние очакваме от Вас:

- Умения за работа в екип;
- Спазва правилникът за вътрешния ред и правила за пожарна безопасност;
- Професионален опит е предимство но не е задължителен.

Кандидатстване за позицията:

Моля, изпратете ни Вашата актуална автобиогрaфия със снимка чрез платформата на сайта!

На одобрените кандидати ще бъде отговорено по телефон.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 850 до 1000 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

06.07.2021

Организация:

Теди-82

Детайли за организацията:

Повече информация за Теди-82 може да получите ТУК