Помощник-готвач

Веда Хауз е къща за чай, а също и ресторант с вегетарианско меню. А всъщност много повече от това - вече повече от 13 години Веда Хауз е и мисия за по-добър свят и семейство за онези, които се присъединят. Ние се стараем да удовлетворим глада не само на тялото, но и на духа на всеки, който пристъпи прага на Веда Хауз и цялото място е пропито с фината енергия на служенето, отдаването и грижата. Тук всичко е лично и всеки е важен.

Ние се интересуваме от твоите личните качества и желанието ти да се развиваш. Стига да имаш усет към готвенето - ние ще те въведем в принципите на Аюрведа и ще те научим да ги прилагаш на практика в професионална среда. Предишният опит помага, но не е задължителен.

Основни задължения:

- Ще готвиш топла и студена кухня, сладкиши под ръководството на главен готвач
- Ще се грижиш за реда и чистотата на работното си място
- Ще участваш в цялостния работен процес в кухнята с цел бързо и качествено издаване на поръчките.

Какво очакваме от теб :

- да си позитивен
- да имаш желание да се учиш и развиваш
- да имаш усет за готвене
- да си отговорен към работата си.

Какво ти даваме :

- ще се запознаеш с Аюрведичната кухня.
- ще научиш да готвиш вкусно без месо, риба, яйца, лук и чесън.
- ще бъдеш част от наистина готин екип и ще намериш добри приятели.
- разбира се топлъл обяд / вечеря и хубав чай в дните, когато си на работа.

Работата е от 12:00 до 22:00. Смените са по график съобразен с възможностите ти за работа и изготвен предварително за предстоящия месец. Заплащането е веднъж месечно от 1 до 5 число на база изработените смени през изтеклия месец. Първоначалното обучение също се счита за стаж и ще ти бъде заплатено.

За да кандидатстваш изпрати актуално CV.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1200 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Дата:

13.09.2021

Организация:

Веда Хауз ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Веда Хауз ООД може да получите ТУК