Камериерка

Хотел Оазис Дел Сол *** и Хотел Оазис Дел Маре - Лозенец, община Царево търси да назначи за сезон лято 2022 камериер/ка

Основни задължения:
- Ежедневно почиства хотелските стаи, подменя спално бельо, кърпите и консумативите;
- Извършва почистване на сервизни помещения,общи помещения, фоайета и стълбища;
- Извършва проверка на състоянието на незаетите стаи и апартаменти;
- Информира старшата камериерка/рецепция за неизправност на уреди и инсталации в обслужваните стаи;
- Информира, обслужва или насочва към друг служител гостите на хотела,съобразно тяхната нужда от информация или услуга;
- Поддържа чисто камериерското помещение и съоръженията за хигиенизиране;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, присъщи за изпълняваните от него задължения;

Изисквания:
- Опит на същата позиция е предимство;
- Умения за работа в динамична среда;
- Умения за бързо решаване на проблемни ситуации;
- Умения за работа в екип;
- Организираност, сръчност и отговорност;

Ние предлагаме:
- Трудов договор с осигуровки;
- Настаняване или пътни разходи
- Изхранване
- Работа на смени;
- Работа в динамична среда с утвърден екип от професионалисти;
- Фирмено обучение и възможност за развитие в компанията;

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 900 до 1000 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

11.01.2022

Организация:

Кристория Груп ООД

Повече информация за Кристория Груп ООД може да получите ТУК