Отговорник търговска зала / ОТЗ

Описание

Отговорник търговска зала /ОТЗ
Хотел Оазис Дел Маре**** - Лозенец, община Царево предлагащ All inclusive изхранване, търси да назначи Отговорник търговска зала

Основни задължения:
∙ Организира и координира цялостно работата в заведенията за хранене и развлечение;
∙ Прави и съблюдава работните графици на персонала;
∙ Изготвя заявки за бара
∙ Представя ресторанта по най-добрия начин пред клиентите и отговаря за качеството на предлаганите храни и напитки;
∙ Ръководи финансовата отчетност на ресторанта и следи за правилното й водене и своевременно отчитане;
∙ Извършва ревизии на наличните продукти и напитки;
∙ Организира, ръководи и отговаря за воденето на цялата документация в ресторанта;

Изисквания:
∙ Опит като управител или ОТЗ на ресторант минимум 1 година;
∙ Отлични комуникативни и организационни способности;
∙ Лидерски умения;
∙ Владеене на Английски език ще се счита за предимство.
. Работа с Clock Positive Effect и опитът в ресторант с изхранване тип „All inclusive" и "А ла карт" ще се счита за предимство.

Ние предлагаме:
- Трудов договор с осигуровки;
- Настаняване;
- Работа на смени;
- Работа в динамична среда с утвърден екип от професионалисти;
- Фирмено обучение и възможност за развитие в компанията;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 1600 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

11.01.2022

Организация:

Кристория Груп ООД

Повече информация за Кристория Груп ООД може да получите ТУК